ReRe:Sklo
Як ми рятуємо скло та переробляємо його?
Авторка тексту: Ірина Савчин
Вазу та пляшку-тарілку можна придбати у нашій крамниці.
Вази, склянки, баночки і пляшки-тарілки виготовляються із використаної пустої тари, яку нам передають гості нашої майстерні, заклади громадського харчування та друзі.

Ми прагнемо продемонструвати красу апсайклінгу в наших виробах. Замість того, щоб використовувати нові матеріали, ми використовуємо викинуті скляні пляшки.

Використані пляшки, що потрапляють до нас у майстерню, проходять кілька етапів дезінфекції. Після цього наступає етап перетворення пляшки у щось цікаве та корисне з турботою про планету.
Щоб отримати тарілку-підставку - винну чи пивну пусту пляшку спікаємо при високій температурі у спеціально обладнаній муфельній печі.

Для склянок для води чи ваз для квітів пляшки ріжемо та шліфуємо. Крім скла рятуємо ще залишки дерева, і робимо з нього кришки корисних банок для кухні. А також з залишків скла та кераміки створюємо прикраси.

Ми ділимося своєю місією через наші вироби, і ми вважаємо, що вони можуть стати засобом для спілкування з людьми щодо соціальних питань, включаючи кліматичні зміни, відходи та переробку.